Policja Wielkopolska

0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Komunikaty dla kandydatów
Głuchoniemi
3Platforma Zakupowa
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Kwartalnik "Policja w Wielkopolsce"
Policjant który mi pomógł
Wpław przez Kiekrz
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Klub honorowych dawców
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. KWP - Ostatnie pożegnanie naszej Koleżanki

  Informujemy, że zmarła nasza Koleżanka Małgorzata Pocentek. 27 czerwca br. zostanie odprawiona msza św. w Kościele Św. Michała Archanioła przy ulicy Stolarskiej w Poznaniu a następnie ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Górczyńskim. Z rodziną łączymy się w bólu...

 2. KWP – Minister Błaszczak oraz Komendant Główny Policji odwiedzili rannego policjanta w szpitalu

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk odwiedzili dziś w poznańskim szpitalu rannego policjanta, który został postrzelony w trakcie pościgu przez sprawcę włamania do stacji benzynowej. Funkcjonariusz czuje się coraz lepiej. Jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. KWP – Mł. insp. Rafał Pawłowski w kierownictwie Wielkopolskiej Policji

  Policjanci służby kryminalnej z całej Wielkopolski od dziś będą pod nadzorem mł. insp. Rafała Pawłowskiego. Dotychczasowy wiceszef poznańskich policjantów z rąk insp. Piotra Mąki p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu odebrał rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

 5. KWP - Szkolenia klas mundurowych

  W maju i czerwcu br. uczniowie klas o profilu policyjnym uczestniczyli w dwudniowych warsztatach stacjonarnych organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Zdobyte doświadczenie oraz wspólnie spędzony czas ma zaowocować w przyszłości świadomymi decyzjami.

 6. Piła - Awanse w pilskiej komendzie

  W sali konferencyjnej w pilskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki mianował na wyższe stanowiska służbowe funkcjonariuszy. Szef pilskich policjantów podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dobrą pracę.

 7. KWP – Najlepszy wielkopolski „Patrol Roku 2017” już wybrany!

  Mundurowi z Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego to najlepsi policjanci służby patrolowej w Wielkopolsce! Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2017” - o tytuł najlepszych w kraju powalczą jesienią w Szkole Policji w Słupsku.

 8. Chodzież - Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży insp. Przemysława Dorniaka

  Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, policjantki policjanci i pracownicy Policji oraz zaproszeni goście uroczyście pożegnali odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży inspektora Przemysława Dorniaka.

 9. Poznań - Działania "Zero Tolerancji" na Starym Mieście

  Poznańscy policjanci przeprowadzili działania w rejonie Starego Miasta, ze szczególnym uwzględnieniem Starego Rynku pod kryptonimem "Zero Tolerancji". Cel - zapewnienie odwiedzającym starówkę bezpieczeństwa oraz przeciwdziałanie i ograniczanie przestępczości.

 10. KWP – Policyjny mistrz w kickboxingu

  Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu post. Rafał Sawerwain zdobył Mistrzostwo Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Zawody odbyły się w połowie czerwca br. w podkarpackim Nisku. Spośród 133 zawodników reprezentujących wszystkie formacje mundurowe, poznański policjant okazał się najlepszy w formule K-1 rules w swojej kategorii wagowej.

Praca w Policji