Tourist Guide
język migowy
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2012/PAZDZIERNIK/wrd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

KWP - Krok od podium

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2012/PAZDZIERNIK/wrd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DSC 1148Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu  nadinsp. Krzysztof Jarosz spotkał się dzisiaj z policjantami, którzy reprezentowali wielkopolską Policję w Finale  XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego Roku". Nadinsp. Krzysztof  Jarosz pogratulował policjantom  zajęcia wysokich miejsc zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.

W dniach 25-28 września 2012 r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie rozegrano Finał XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego Roku". W Konkursie uczestniczyli najlepsi policjanci ruchu drogowego z całej Polski wyłonieni na podstawie eliminacji wojewódzkich – łącznie 34 policjantów reprezentujących wszystkie komendy wojewódzkie Policji i komendę stołeczną.

Wielkopolskę reprezentowali: mł. asp. Roman Szykulski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz sierż. sztab. Hubert Stelmaszyk z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, którzy w Finale Wojewódzkim Konkursu zajęli odpowiednio I i II miejsce.

W Finale Ogólnopolskim reprezentacja województwa wielkopolskiego zajęła w klasyfikacji drużynowej IV miejsce, natomiast w klasyfikacji  indywidualnej  mł. asp. Roman Szykulski zajął V, a sierż. szt. Hubert Stelmaszyk VI miejsce.

Z tej okazji w dniu dzisiejszym szef wielkopolskich policjantów nadinsp. Krzysztof Jarosz wręczył obydwu policjantom listy gratulacyjne, życząc im dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

W spotkaniu uczestniczyli również: I Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Poznaniu insp. Zbigniew Hultajski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu mł.  insp. Stanisław Małecki, a także przełożeni policjantów:  p.o. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu mł. insp. Maciej Nestoruk oraz Komendant Powiatowy Policji w Kościanie insp. Leszek Majchrzak. 

{gallery}aktualnosci/2012/PAZDZIERNIK/wrd{/gallery}