Tourist Guide
język migowy
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2014/a-styczen/slupca1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Słupca - Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2014/a-styczen/slupca1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

zaginiony2Komenda Powiatowa Policji w Słupcy poszukuje zaginionego 19-letniego Kamila Pakulskiego. Mężczyzna jest mieszkańcem gminy Kruszwica, ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 70-75 kg, ma krótkie włosy, koloru ciemny blond, oczy szare, twarz owalną.


W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego z nadrukowanymi napisami w kolorze czarnym, koszulę z krótkim rękawem koloru ciemnozielonego w białą kratkę z kołnierzykiem, brązowe sznurowane buty. Chłopak przyjechał 11 stycznia do Orchowa na dyskotekę, z której wyszedł po północy w niedzielę 12 stycznia. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające informacje o miejscu przebywania zaginionego lub inne wiadomości mogące pomóc w prowadzonej sprawie poszukiwawczej proszone są o osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji, lub kontakt telefoniczny pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

{gallery}aktualnosci/2014/a-styczen/slupca1{/gallery}