Policja Wielkopolska

Koncent Chór
0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Komunikaty dla kandydatów
Głuchoniemi
3Platforma Zakupowa
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Klub honorowych dawców
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Aids
Fundusze EU

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Kolejna udana inicjatywa "Policyjnych KREWniaków"

  Honorowy Klub Krwiodawstwa "Policyjni KREWniacy" przeprowadził dziś pierwszą akcję zbiórki krwi w 2018 roku. Krwiobus zaparkował na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, gdzie już przed godziną 8, zebrała się spora grupa policjantów, aby oddać krew. Przez 5 godzin zbiórki, 42 osoby oddały prawie 20 litrów krwi. Wszystko po to, aby pomagać i w ten sposób ratować życie.

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. KWP – Policjanci podsumowali 2017 rok

  Mniej kradzieży, mniej włamań, rozbojów, bójek, pobić i uszkodzeń. Większa wykrywalność. Jednym z priorytetów - bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podczas odprawy służbowej w Urzędzie Wojewódzkim wielkopolscy policjanci podsumowali swoje działania na rzecz bezpieczeństwa w 2017 rok. W odprawie uczestniczył Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann oraz szefowie wszystkich prokuratur działających na terenie województwa.

 4. KWP - Spędź ferie bezpiecznie. Policjanci radzą i ostrzegają.

  12 stycznia 2018r. o godz. 10.00 na parkingu obok hali widowiskowo-sportowej „TORWAR” przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie odbył się briefing poświęcony bezpieczeństwu podczas wypoczynku zimowego.

 5. Konin - Kolejni oszuści w rękach policji

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzuty w sprawie serii oszustw dwóm mieszkańcom Morąga. Kilka miesięcy temu działali oni w Koninie i prawie oszukali 73-letniego mężczyznę. Prawie – ponieważ w porę zgłosił się w konińskiej komendzie.

 6. KWP - Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

  Po raz pierwszy w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Wszyscy rekruci zanim trafią do służby w jednostkach na terenie województwa, odbędą najpierw kurs w szkole policyjnej, który pozwoli im zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. prawa, prewencji i kryminalistyki.

 7. Gniezno - By na drogach powiatu gnieźnieńskiego było bezpieczniej

  W sali konferencyjnej gnieźnieńskiej komendy spotkali się przedstawiciele wszystkich służb oraz urzędów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach. Debatowano i zastanawiano się, co jeszcze zrobić, aby zmniejszyć liczbę wypadków ze skutkiem śmiertelnym, wyeliminować potrącenia na jezdni lub przynajmniej zmniejszyć ich liczbę.

 8. KGP - Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na lód

  Niskie temperatury powodują zamarzanie rzek, jezior i zbiorników wodnych. Pamiętajmy, że wchodzenie na zamarzniętą taflę wody zawsze jest ryzykowne. Lód ulega ciągłym zmianom, również dobowym i nigdy nie ma tej samej grubości na całym zbiorniku. Poruszanie się po lodzie bez odpowiedniej wiedzy i sprzętu asekuracyjnego może zakończyć się tragicznie!

 9. KWP - Policyjni wodniacy rozmawiali o bezpieczeństwie nad wodą zimą

  Rekreacja i sporty wodne to bardzo bliskie obcowanie z przyrodą. Sporty wodne to przyjemność, a nie popisy i brawura. Woda wymaga od nas wszystkich wyobraźni. I nie wolno ani na chwilę o tym zapomnieć. Zimą woda, mimo że zamarznięta, też potrafi być niebezpieczna.

 10. Jarocin - Zatrzymani z narkotykami dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Jarocińscy kryminalni zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Miejsce, w którym dochodziło do procederu, zostało wskazane przez obywateli na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w kategorii „używanie środków odurzających”.

Praca w Policji