Policja Wielkopolska

0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Fundusze EU
Wpław przez Kiekrz 2018
Poznaj swoje prawa
Komunikaty dla kandydatów
Głuchoniemi
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Klub honorowych dawców
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Wojewódzkie obchody Święta Policji w Poznaniu

  Podczas obchodów 99. rocznicy powstania Policji Państwowej wielkopolscy funkcjonariusze i pracownicy Policji otrzymali medale, odznaki i awanse na wyższe stopnie służbowe. W podniosłej uroczystości udział wzięli Wojewoda Wielkopolski, Zastępca Komendanta Głównego Policji, Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wraz z zastępcami, kierownicy jednostek i komórek organizacyjnych wielkopolskiej Policji, a także przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, związków zawodowych oraz instytucji, które na co dzień współpracują z Policją.

 2. KWP - Komendant wręczył puchary i dyplomy

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka wręczył puchary i dyplomy laureatom XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji i VI eliminacji wojewódzkich Ratowników Policyjnych w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Była to okazja do gratulacji i życzeń kolejnych sukcesów w służbie.

 3. KWP – Wybrali mundur i złożyli ślubowanie

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Rekruci, zanim trafią do służby, odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, dzięki któremu zdobędą potrzebną wiedzę i umiejętności. Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 42 mundurowych.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. KWP - Pikinik o bezpieczeństwie w poznańskim zoo

  W poznańskim zoo odbył się festyn rodzinny, dotyczący bezpiecznych wakacji. Wszyscy, którzy w sobotę odwiedzali zwierzaki, mogli zapoznać się z pracą policjantów, a także dowiedzieć się jak rozpocząć pracę w Policji. Nie brakowało atrakcji, zabawy dla najmłodszych, a także wielu rozmów profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa. Zapraszamy na fotorelacje z sobotniego festynu.

 6. KWP - Festyn w Szreniawie

  Mieszkańcy Poznania i Powiatu Poznańskiego spotkali się na rodzinnym pikniku w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno - Spożywczego w Szreniawie. Impreza, organizowana między innymi przez Wydział Prewencji z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, odbyła się pod hasłem „Bezpieczeństwo naszą wspólną sprawą”. Do akcji włączyli się również członkowie Regionu IPA Poznań.

 7. Chodzież - Policjant i ratownik zapobiegli pożarowi lasu

  16 lipca podczas wspólnego patrolu terenu jeziora w Margoninie policjant Komisariatu Policji w Margoninie wraz z ratownikiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia zauważyli pożar. Niezwłocznie przystąpili do działania.

 8. Ostrów Wlkp. - Kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków - video

  Blisko kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas przeszukania mieszkania 29-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki ekstazy. Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

 9. Poznań - Sześć osób zatrzymanych za przywłaszczenie ponad 115 tys. złotych

  Poznańscy policjanci zatrzymali sześć osób, podejrzanych o wyłudzenie ponad 115 tys. złotych. Przez okres dwóch lat dyrektorka przedszkola w porozumieniu z pracownikami przelewały pieniądze za usługi, których nie było oraz pobierały znacznie wyższe wynagrodzenie niż im przysługiwało. Pięć kobiet, które były zatrudnione w placówce oraz mężczyzna, który świadczył usługi serwisowe usłyszeli już zarzuty przywłaszczenia pieniędzy oraz poświadczenia nieprawdy. Teraz odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

 10. CBŚP - Potężny cios CBŚP w rynek nielegalnych sterydów

  Policjanci CBŚP zatrzymali 2 osoby podejrzane o wytwarzanie, przemyt oraz wprowadzanie do obrotu sterydów. Zabezpieczono 2 linie produkcyjne, w tym maszyny służące do produkcji sterydów a także surowce, z których można wyprodukować ok 2,5 mln sztuk tabletek zawierających substancje anaboliczne. Zabezpieczono także 150 tysięcy gotowych tabletek. Śledztwo nadzoruje śląski wydział Prokuratury Krajowej.

Praca w Policji