Policja Wielkopolska

0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Fundusze EU
Komunikaty dla kandydatów
Głuchoniemi
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Klub honorowych dawców
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Konwojówka 2018

Wideo

Najczęściej czytane

 1. Poznań – Sprawca pobicia z ulicy Krysiewicza zatrzymany - video

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pobicie 21-latka i pozostawienie go na ulicy Krysiewicza w październiku 2017 roku.

 2. Poznań - Policyjne Mistrzostwa Polski w półmaratonie

  15 kwietnia br. ulicami Poznania przebiegli uczestnicy 11. PKO Poznań Półmaratonu. Jak co roku, wśród tysięcy biegaczy nie mogło zabraknąć reprezentacji stróżów prawa. Na linii startu stanęło 109 policjantów i policjantek z całego kraju. W ramach zawodów, pod patronatem Komendanta Głównego Policji, rozegrano Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie. Ich zwycięzcą jak również całego półmaratonu został Szymon Kulka, policjant z Gorlic.

 3. Leszno - Policyjny mistrz Polski w maratonie jest z Leszna

  Sierż. Łukasz Wróbel z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie po raz szósty zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Policjantów w maratonie – tym razem w XVI MARATONIE DĘBNO 2018. Na starcie stanęło ponad 2300 zawodników, w tym 120 policjantek, policjantów i pracowników Policji z całego kraju. Impreza objęta była patronatem Komendanta Głównego Policji.

 4. Poznań – Atestacja policyjnych jeźdźców i koni

  Po raz kolejny policyjne Ogniwo Konne z Poznania wzorowo zdało atestację. Egzaminy trwały dwa dni i sprawdzały jeźdźców oraz ich konie w zakresie II stopnia atestu. Pozytywna ocena oznacza gotowość do służby w najbardziej niebezpiecznych warunkach. Na takie narażeni są policjanci zabezpieczający imprezy masowe.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. KWP - Debata o bezpieczeństwie

  O bezpieczeństwie publicznym oraz roli dzielnicowych rozmawiali dziś w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego uczestnicy debaty zorganizowanej przez wojewodę wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna i Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu.

 7. KWP – Posiadał narkotyki za milion złotych – trafił do aresztu - video

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zlikwidowali kolejną nielegalną plantację konopi. Zatrzymali mężczyznę podejrzanego o organizację przestępczego procederu oraz przechwycili prawie 24 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości sięgającej blisko miliona złotych. Decyzją sądu 39-letni podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące.

 8. Środ Wlkp. - Areszt za 30 tysięcy porcji amfetaminy

  Policjanci ze Środy zatrzymali trzech mężczyzn zajmujących się sprzedażą znacznych ilości narkotyków. Nie było wątpliwości, że w ostatnich miesiącach przestępcy handlowali amfetaminą. Ilości środków psychotropowych można było liczyć w tysiącach porcji. Grupie handlarzy grozi od roku do 10 lat więzienia.

 9. KWP - Zatrzymany z elementami broni

  W Rzeszowie policjanci z Wielkopolski zatrzymali mężczyznę, w którego domu zabezpieczono różne elementy broni. W działaniach brali odział policjanci wraz z biegłymi z zakresu broni palnej, wspierani przez antyterrorystów z Rzeszowa. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania broni palnej i amunicji bez pozwolenia. Grozi mu do 8 lat więzienia.

 10. Jarocin - "Motoserce" z Policją

  Policjanci z Komendy Powiatowej w Jarocinie włączyli się w Ogólnopolską Akcję Krwiodawstwa „MotoSerce”. Odbyła się ona już po raz dziesiąty. Kampania ma na celu propagowanie idei krwiodawstwa. Jest organizowana z myślą o poprawie bezpieczeństwa najmłodszych.

Praca w Policji