Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gniezno - Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 6 listami gończymi

Data publikacji 06.04.2017

Gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 31-letniego mieszkańca pierwszej stolicy Polski. Mężczyzna poszukiwany był 6 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa drogowe. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu niebawem trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał ponad 5-letnią karę pozbawienia wolności.

5 kwietnia br. późnym wieczorem, pracujący nad sprawą gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanego 31-latka. Drzwi otworzyła kobieta, która twierdziła, że nie ma z nim kontaktu od kilku lat. Widać było, że jest bardzo zdenerwowana. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy, którzy postanowili wejść do mieszkania.

Szybko okazało się, że była to dobra decyzja. Poszukiwany 6 listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa drogowe mężczyzna schował się pod kołdrą małoletniego dziecka. Został zatrzymany, a następnie przewieziony do gnieźnieńskiej komendy. 31-latek poszukiwany był od połowy 2015 roku. Twierdził, że pracował w delegacjach na terenie Polski. Niebawem trafi do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał ponad 5-letnią karę pozbawienia wolności.

  • 11