Aktualności

Kępno - Spotkania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Data publikacji 31.07.2018

Od początku wakacji funkcjonariusz Wydziału Prewencji kępińskiej komendy uczestniczą w spotkaniach z uczestnikami półkolonii oraz z mieszkańcami Kępna realizując w ten sposób zadania wynikające z ogólnopolskiej akcji, pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

Realizując działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa podczas wakacji kępińscy policjanci inicjują oraz przeprowadzają spotkania z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą na terenie naszego powiatu. Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo nad wodą skierowane głównie do osób przybywających nad akwenami wodnymi oraz korzystających z kępińskiego basenu.

W minionym tygodniu profilaktyk społeczny sierż. Filip Ślęk oraz dzielnicowy st.asp. Paweł Marczyk spotkali się z uczestnikami półkolonii na terenie basenu miejskiego w Kępnie. Podczas spotkania przypomniano o konieczności przestrzegania regulaminu basenu oraz o tym jak bezpiecznie spędzać czas wolny. Na zakończenie dzieciom przekazano gadżety profilaktyczne promujące akcje „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo apelujemy o zdrowy rozsądek podczas spędzania wolnego czasu oraz letniego wypoczynku.

 

 

KPP Kępno/PG

  • Spotkania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” #1
  • Spotkania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” #2
  • Spotkania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” #3
Praca w Policji