Aktualności

Ostrzeszów - Wózkiem widłowym wywiózł pojazd w którym siedziała kobieta

Na terenie gminy Czajków, mężczyzna kierując wózkiem widłowym umyślnie załadował samochód osobowy marki citroen, w którym przebywała kobieta, a następnie wywiózł pojazd z prywatnej posesji i pozostawił go na drodze. W związku z narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pokrzywdzonej, sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.

14 stycznia br. mundurowi z Ostrzeszowa interweniowali w gminie Czajków na terenie prywatnej posesji. Zgłoszenie dotyczyło konfliktu rodzinnego, który zakończył się narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia 30-letniej kobiety.

W policyjnym areszcie został zatrzymany 60-letni mieszkaniec gminy Czajków. Mundurowi ustalili, że mężczyzna prowadząc wózek widłowy umyślnie załadował samochód osobowy osobowy, w którym przebywała 30-letnia kobieta i wywiózł pojazd poza posesję. Sprawca samochód pozostawił na drodze. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia nie doznała obrażeń ciała i nie wymagała pomocy ambulatoryjnej.

Policjanci podejrzanego zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratory Rejonowej w Ostrzeszowie. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. W sprawie śledczy prowadzą dochodzenie pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna najprawdopodobniej odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pokrzywdzonej.

 

 

Ewa Jakubowska/PG