Poznań - Policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami - video - Aktualności - Policja Wielkopolska

Aktualności

Poznań - Policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami - video

Data publikacji 04.12.2019

Policjanci z Poznania zatrzymali 32-letniego mieszkańca miasta, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków takich jak kokaina, amfetamina czy tabletki extazy. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy. Został zatrzymany. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny tymczasowy areszt.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Grunwald zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w swoim domu posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze od dłuższego czasu podejrzewali, że w jednym z mieszkań na terenie Grunwaldu, właściciel może być zamieszany w narkotykowy proceder. Weryfikując posiadane informacje, weszli do wytypowanego lokalu.

Podczas przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli pół kilograma różnego rodzaju narkotyków takich jak kokaina, amfetamina, marihuana, a także ponad 100 tabletek extazy oraz 3 wagi elektroniczne. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. Został zatrzymany i trafił na komisariat. Usłyszał m.in. zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Maciej Święcichowski

Ładowanie odtwarzacza...