WICEMISTRZOWIE POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ HALOWEJ - Aktualności - Policja Wielkopolska

WICEMISTRZOWIE POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ HALOWEJ

W dniach 12-13 września 2018 roku w Zawierciu odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Halowej zorganizowane przez Komendę Wojewódzka Policji w Katowicach. Zawody zostały objęte honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji.

Wydział Konwojowy KWP w Poznaniu w ramach Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu reprezentowali następujący policjanci:

1. nadkom. Krzysztof Witczak – Sekcja Organizacji Służby,
  2. st. sierż. Jordan Sosińśki – Sekcja Policji Sądowej.

Do rywalizacji stanęło 11 drużyn. Policjanci KWP w Poznaniu zdobyli srebrne medale ulegając w meczu finałowym 3-1 drużynie KWP Katowice.

III miejsce zajęła drużyna KWP w Bydgoszczy pokonując drużynę KWP Opole 3-1.

Najlepszym atakującym turnieju został zawodnik KWP Poznań – sierż. szt. Roman Pilch z KPP w Pile.

Nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński.

Wyjazd reprezentacji na w/w zawody sportowe wsparł NSZZP woj. wielkopolskiego.