Policja Wielkopolska

0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
100 lecie
Fundusze EU
Komunikaty dla kandydatów
Poznaj swoje prawa
Głuchoniemi
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Komunikaty dla kandydatów
Klub honorowych dawców

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Policjanci zatrzymali poszukiwanego ENA - video

  Policjanci z Poznania zatrzymali 37-letniego mężczyznę, poszukiwanego przez brytyjski wymiar sprawiedliwości Europejskim Nakazem Aresztowania. Finał poszukiwań nastąpił przy bramkach autostradowych na autostradzie A2. Tam doszło do obezwładnienia uciekiniera i zatrzymania.

 2. KWP – We właściwym miejscu i czasie

  Policjanci pełniący służbę patrolowo-interwencyjną wiedzą, że każda rozpoczynająca się zmiana jest wielką niewiadomą. Nie sposób przewidzieć co się wydarzy i z jakim zadaniem przyjdzie się zmierzyć. Czy trzeba będzie ścigać przestępcę czy może uratować komuś życie. Po raz kolejny policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu mieli okazję się o tym przekonać.

 3. KWP – Komfortowy samochód dla Plutonu Przewodników Psów Służbowych

  Są odważne, mają cztery łapy, wyjątkowo silnie rozwinięty węch oraz słuch, nie noszą mundurów, ale służą w Policji. Codziennie towarzyszą policjantom podczas służby, pomagają im w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców całej Wielkopolski. Dlatego nowy radiowóz Plutonu Przewodników Psów Służbowych zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o potrzebach czworonogów.

 4. Jarocin - Policjanci z Jarocina stanęli na najwyższym stopniu podium

  Policjanci z Jarocina okazali się najlepszymi kryminalnymi w Wielkopolsce. Zmagania policjantów pionu kryminalnego trwały dwa dni. W czerwcu, drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, reprezentować będzie garnizon wielkopolski na zawodach ogólnopolskich „Policjant Służby Kryminalnej 2019”.

 5. KWP – Tłumy na Nocy Muzeów z Wielkopolską Policją

  Po raz pierwszy, z okazji 100. Rocznicy Powołania Policji Państwowej, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu zaangażowała się w Noc Muzeów. Debiut w tym przedsięwzięciu można uznać za udany, bo przygotowaną wystawę podziwiało rzesze zwiedzających.

 6. Rawicz - Swój bieg dedykowali funkcjonariuszom z dwudziestolecia międzywojennego

  Tegoroczny dziewiąta edycja 24 godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu w biegu sztafetowym przypadła w 100 ROCZNICE POWSTANIA POLICJI. W związku z tym policjanci biorący udział maratonie sztafetowym swój bieg dedykowali funkcjonariuszom, którzy 100 lat temu służyli w naszych szeregach. To dla Nich wywalczyli II miejsce pokonując dystans niemal 400 kilometrów.

 7. Wicemistrzowie Polski VI Mistrzostw Polski Wydziałów Konwojowych Policji w Piłce Nożnej Halowej „ Konwój Cup 2019”

  W dniach 17-19 maja w Białobrzegach odbyły się VI Mistrzostwa Polski Wydziałów Konwojowych w Piłce Nożnej Halowej „KONWÓJ CUP 2019”. Organizatorem turnieju był Wydział Konwojowy KWP w Radomiu. Po ceremonii losowania drużyna Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu trafiła do grupy C razem z WK Szczecin, WK Łódz, WK Bydgoszcz.

 8. KWP – Konferencja w Sądzie Okręgowym w Poznaniu

  „Ciemne aspekty współczesnych społeczeństw interkulturowych: mowa nienawiści, łamanie praw człowieka i handel ludźmi”. To temat konferencji, która wczoraj odbyła się w Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Wspólnie z gospodarzem, organizatorem przedsięwzięcia byli: Wydział Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 9. Szamotuły - Policjanci uratowali kobietę z pożaru

  Dwóch policjantów z Komisariatu Policji w Pniewach brało udział w akcji ratowniczej, w związku z pożarem, do którego doszło w budynku wielorodzinnym w Pniewach. Sprawna i szybka akcja pozwoliła policjantom wyprowadzić z zagrożonego mieszkania 81-letnią kobietę.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

Praca w Policji