Policja Wielkopolska

1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
100 lecie KALENDARIUM
Fundusze EU
Komunikaty dla kandydatów
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Głuchoniemi
Poznaj swoje prawa
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Klub honorowych dawców
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Znamy najlepszych policjantów ruchu drogowego w Wielkopolsce!

  Najlepsi policjanci ruchu drogowego z całej Wielkopolski stanęli w szranki w finale na szczeblu wojewódzkim. Teraz zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca - mł. asp. Hubert Stelmaszyk z KPP w Kościanie oraz sierż. sztab. Dominik Mąka z KPP w Turku - będą reprezentować Wielkopolskę w Finale Krajowym XXXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”.

 2. KWP - Nagrodzeni za ogólnopolskie sukcesy

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zostali wyróżnieni i odznaczeni policjanci, którzy odnieśli sukcesy w ogólnopolskich zawodach dla policjantów. Podczas zawodów policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu oraz z Komisariatu Wodnego w Poznaniu zajmowali czołowe miejsca. Funkcjonariusze otrzymali wyróżnienia, medale i odznaczenia.

 3. KWP - Osoby głuche i niedosłyszące - szkolenie dla policjantów

  12 czerwca br. w Wydziale Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu odbyło się pierwsze szkolenie na temat "Szerzenia wiedzy z zakresu wzajemnych kontaktów policjantów z osobami głuchymi i niedosłyszącymi". Zajęcia prowadzili wykładowcy z Towarzystwa Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego "GEST".

 4. Turek - Areszt za posiadanie dużej ilości narkotyków - video

  Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrej zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mężczyznę, który w samochodzie posiadał 2 gramy marihuany i prawie 50 gramów amfetaminy. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci kryminalni znaleźli ponad 10 kg amfetaminy. Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. "Wielki test o Policji"

  Dzisiaj, 12 czerwca 2019 r., o godz. 21:00 zapraszamy do oglądania "Wielkiego testu o Policji", który nadawany będzie w programie 1 Telewizji Polskiej. To pierwsze takie wydarzenie w telewizji i pierwszy tego typu Wielki test TVP 1 o Policji. Serdecznie zapraszamy!

 6. KWP - Bezpieczniej na przejazdach kolejowo-drogowych

  Ulotki, szkolenia, sygnalizatory, dodatkowe informacje z żółtej naklejki - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. systematycznie zwiększają poziom bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Wspólne inicjatywy PLK, policji, Straży Ochrony Kolei to dodatkowe ostrzeżenia kierowców ważne nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów. Dziś akcja była na przejeździe w Poznaniu na ulicy Opolskiej.

 7. KWP - Kynologiczne Mistrzostwa Polski - eliminacje wojewódzkie

  Od 11 do 13 czerwca policjanci – przewodnicy psów służbowych razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi rywalizowali w eliminacjach wojewódzkich Kynologicznych Mistrzostw Polski. W obecnej edycji startowały psy przeszkolone w wykrywaniu zapachu narkotyków i materiałów wybuchowych. Przewodnicy musieli wykazać się doskonałą wiedzą ale to nie wszystko.

 8. Poznań - Rozpoznajesz te przedmioty? Skontaktuj się z nami!

  Poznańscy policjanci publikują zdjęcia przedmiotów, które pochodzą z włamań do domów i mieszkań w Poznaniu i okolicach. Do przestępstw dochodziło od sierpnia do grudnia 2018 roku. Wszystkich, którzy rozpoznają swoje kosztowności prosimy o kontakt z policjantami.

 9. KWP - "Bezpiecznie to wiedzieć i znać"

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z młodzieżą zakończyli kolejny etap programu profilaktycznego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. W ramach projektu uczestnicy wykonali prace plastyczne oraz przygotowali spot multimedialny na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Wręczenie nagród laureatom odbyło się podczas uroczystej gali w poznańskim Multikinie. Współorganizatorem programu jest Fundacja Santander, a jej wolontariusze byli bardzo zaangażowani w organizację uroczystej gali finałowej.

 10. Poznań – Nowomiejscy policjanci - dzieciom

  Od 1 kwietnia do 24 maja br. policjanci Zespołu Profilaktyki Społecznej oraz dzielnicowi nowomiejskiego komisariatu, z okazji Dnia Dziecka zorganizowali zbiórkę dla potrzebujących dzieci. Patronat nad akcją policjantów objął Komendant Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto.