Policja Wielkopolska

0Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
1Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Fundusze EU
Komunikaty dla kandydatów
Poznaj swoje prawa
Głuchoniemi
Przekaż 1% Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Pomoc Ofiarom Przestępstw
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Dajemy dzieciom siłę
Dopalacze
Klub honorowych dawców
Zielona Strefa
Problematyka Przemocy w Rodzinie
Komunikaty dla kandydatów

Wideo

Najczęściej czytane

 1. KWP - Ostatnie pożegnanie Wojciecha Radeckiego

  Zmarł wieloletni pracownik Wydziału Zaopatrzenia KWP w Poznaniu Wojciech Radecki. Msza pogrzebowa odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 18.30 w Kościele p.w. św. Trójcy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 328.

 2. Gostyń - Policyjny siłacz został Mistrzem Polski w Trójboju Siłowym

  Złoty medal Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym wywalczył st.post. Adam Szymanowski. Policjant z Ponieca rywalizując z siłaczami z całego kraju osiągnął wynik 865 kg. W swojej kategorii 120+ nie miał sobie równych, poprawił również ubiegłoroczny wynik o 40 kg.

 3. KWP - Porozumienie z Fundacją Mundurowych Służymy Pomocą

  W ramach współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu i Fundacją Mundurowych Służymy Pomocą, komenda otrzymała pluszowe Misie Ratunkowe. 200 pluszaków wspomoże różnego rodzaju akcje profilaktyczne i działania wielkopolskich policjantów w pracy z najmłodszymi.

 4. Poznań - Blisko 370 litrów krwi trafiło do potrzebujących

  To już ostatni raz w tym roku, kiedy policyjni KREWniacy zbierali krew. Zbiórka odbyła się w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu i była jednocześnie podsumowaniem całorocznej akcji. Przez cały dzień – policjanci i pracownicy cywilni Policji mieli szanse podzielić się najcenniejszym darem życia – swoją krwią. Tylko tego dnia 29 osób oddało krew, która trafiła do potrzebujących.

 5. KWP - Podpisane porozumienie z Fundacją Santander

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka i Prezes Fundacji Santander Pani Marzena Atkielska podpisali kolejne porozumienie o współpracy. Dotyczy ona działań z zakresu szeroko rozumianej profilaktyki. Wspólna działalność trwa już od 2016 roku.

 6. KWP - Pierwsze miejsce wielkopolskich policjantów w Turnieju Gwiazdkowym

  15 grudnia 2018 roku na kompleksie „Morawsko” Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbył się Turniej Gwiazdkowy w piłce siatkowej halowej UAM-2018. Drużyna reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu zdobyła pierwsze miejsce. Najlepszym zawodnikiem został wybrany asp. Błażej Szubarski.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. KWP - Policjanci zabezpieczyli podrobione towary

  Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu uzyskali informację dotyczącą wprowadzania do sprzedaży artykułów z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi na terenie wielkopolski. Osoby, które są podejrzewane o ten proceder muszą się liczyć z zarzutami z art. 305 Ustawy o Prawie własności przemysłowej. Grozi za to wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności.

 9. KWP- Treningi kompetencyjne dla uczniów z klas policyjnych

  Zakończyła się kolejna edycja warsztatów szkoleniowych dla klas mundurowych z Województwa Wielkopolskiego, którego uczestnikami byli przyszłoroczni maturzyści. Zadania przygotowane dla klas policyjnych rozwijały i hartowały zarówno ciało jak i ducha.

 10. KWP - Narodowe Święto Niepodległości

  Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej policjanci i pracownicy Wielkopolskiej Policji uczestniczyli w uroczystej zbiórce, zorganizowanej w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uroczystość, w której uczestniczył Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann, była formą uczczenia przez mundurowych 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wyjątkową okazją do złożenia ślubowania przez 50 nowo przyjętych policjantów i policjantek.

Praca w Policji